Duyuru: Beybut.com için sunucu ve site güncelleştirmeleri nedeniyle kesintiler, veri durmaları yaşanabilir. Teknik güçlükler nedeniyle güncelleme belirsiz bir tarihe ertelendi. Sabrınız ve teveccühünüz için teşekkür ederiz.

Bitcoin’de Sırada Ne Var? 13 Mayıs 2022 – Yarım Günde Toplamda %350’yi Aşan Altcoin Sepet Karı

Puanlar mısınız? post

Bitcoin’de 4 saat ve daha düşük zamanlarda Fiyat Sıkışma Ölçeği © oldukça rahatlamış, sıkışmalar %40’ın altına düşmüş görünüyor. 15 dakika ve 30 dakikalık Bitcoin fiyat sıkışmalarında yaşanan kısa süreli sıkışma ve patlamalar genellikle yukarı yönlü gerçekleşiyor. Fiyat sıkışmalarının açılması yakında bir akümülasyonun gerçekleşeceğini gösteriyor. Burada önemli olan akümülasyonun nerede gerçekleşeceğidir.

BDDA © (Beybut’un Destek ve Direnç Algoritması) verilerine göre, Bitcoin’in en yakın majör direnci 33093$’da. Ancak bu çok güçlü bir direnç olarak görünmüyor. Bunun üzerinde gerçekleşecek akümülasyon; desteğe dönüşecek bu fiyatın güçlenmesine hizmet edecek. Ancak 35287 – 35642 $ üzerindeki akümülasyonlar güçlü bir majörün üstünde gerçekleşirse bu destek alanı çok daha anlamlı olacaktır.

35000$ üstünde ise en güçlü majör direnç alanı olan 37882 $ ve 38421 $ bulunuyor. Bu alanın üstündeki haftalık ve aylık kapanışlar çok önemli. Yukarı ivmeli hareketlerin kaynağı bu güçlü, destekleşmiş fiyat alanı olabilir. Böylece 48200$’a dek oluşan geçmişteki fiyat boşlukları giderilebilir.

BTC’deki akümülasyon bir miktar dominans dağıtımı anlamına da gelir. Bu durumda Ucuz Coinler bölümümüz fikir verici olabilir. Bazı altcoinler pump görebilir.

Ancak tüm bunlar olumlu bir yaz-bahar havasıyla mümkün. Fed’den gelebilecek şahin açıklamalar tüm süreci tersine çevirebilir. Ayrıca boşluktaki akümülasyonlar risklidir. Dinginlik sürecinin direnç altında gerçekleşmesi bazı riskleri işaret eder. Bu durumda, düzeltme, küçük bir tepe, birkaç mumluk saadet olarak kalabilir. Bu nedenle mutlaka işlemler stoplu yapılmalı. Karlı stop, iz süren stop gibi stratejiler uygulanmalıdır.

Beybut programı kripto programı bitcoin programı

Yazının video sürümü:

https://www.youtube.com/watch?v=qpCig8PXrBQ

Dün BTC dibini tespit ederek yaptığım sepet ve yarım günlük kar çıktısı şöyledir:

https://www.youtube.com/watch?v=EzU_SeDysuE

Burada bildirilen işlemler ve fikirler yatırım tavsiyesi değildir. Kendi şahsi fikrimi, işlemlerimi, riskimi ifade eder. Kaldıraçlı işlemler çok risklidir. Profesyonelce kullanılmalı veya hiç kullanılmamalıdır. Aksi halde büyük kayıplara neden olur.

“Bitcoin’de Sırada Ne Var? 13 Mayıs 2022 – Yarım Günde Toplamda %350’yi Aşan Altcoin Sepet Karı” üzerine bir yorum

Yorum yapın