Metaverse Coinler

Puanlar mısınız? post

Metaverse coin listesi, metaverse coinleri görmenizi ve bunları ucuz, pahalı, hareketlenecek biçiminde sıralamanızı sağlar. Sushi, Sand, Alice, Mana, Enj, Axs, Theta, Tlm, Ont metaverse coinlerin teknik analizi anlaşılır biçimdedir. Bu tabloda Binance’ta listelenen, en önemli metaverse projeleri gösteriliyor.

Metaverse terimi, ‘meta‘ ve ‘evren‘ kavramlarını birleştiren bir terimdir. Internet’in özellikle Web 3.0 ile başlayan değişimi, İnternetin evriminin, kullanıcılara sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik deneyimlerine erişim sağlayan çevrimiçi 3 boyutlu veya sanal olarak entegre ortamların yükselişini ifade etmektedir.
Meta veri deposu, sanal ve artırılmış gerçekliğe odaklanan hem mevcut hem de gelecekteki entegre dijital platformları ifade eder. İnternetin bir sonraki sınırı olarak dikte edilen metaverse, teknoloji endüstrisi için önemli bir iş ve finansal fırsat olarak görülüyor.

Fiyat Sıkışma Ölçeği‘ni tanıyın. Hareketlenmeleri önceden bilen ölçekle tanışın.

Tablomuzda teknik analizi yapılmış en önemli metaverse coinleri yer almaktadır. Bunlar çeşitli özelliklerine göre listelenebiliyor.

Bu bölümü artık diğer özellikteki coinlerle birlikte UCUZ COINLER bölümünden takip edebilirsiniz.

Yorum yapın